Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

HUTIRA – BRNO dokončila akvizici společnosti ATJ special, včetně slovenské pobočky ATJ Slovakia

Datum: 08.12.2020

Hutira-brno

HUTIRA – BRNO se stává jejím stoprocentním vlastníkem. Portfolio firmy ATJ special tvoří především ucelený sortiment vodárenských materiálů. Novým ředitelem ATJ special byl pak jmenován Pavel Kazda. Obchodní značka společnosti zůstane na trhu zachována do konce roku 2021, poté bude celá identita včetně webových stránek integrována pod značku Hutira.

„Stávající produktové portfolio firmy ATJ special představuje strategické doplnění naší nabídky především v oblasti vodárenství. Jsem hrdý na to, že začleňujeme společnost ATJ special do naší infrastruktury, doplnili jsme tak náš sortiment a můžeme zákazníkům nabídnout ještě komplexnější špičkové výrobky a služby,“ řekl Ivo Hutira, majitel a jednatel rodiny firem HUTIRA.

Společnost ATJ special vznikla už v roce 1993 a rychle se zařadila mezi velké spolehlivé dodavatele širokého a velmi kvalitního sortimentu produktů a služeb z oblasti vodárenství. V roce 2006 firma vybudovala nové administrativní prostory se sklady a technickým oddělením.

„Velmi nás těší, že se tak tradiční firma jako ATJ special stává součástí naší rodiny HUTIRA. Toto spojení znamená především významné posílení pozice HUTIRA BRNO v segmentu vodárenství a cenné doplnění našeho týmu dalšími špičkovými specialisty. S ohledem na skutečnost, že se naše firma řídí filozofií, která respektuje potřeby životního prostředí, bude naším dlouhodobým cílem tímto směrem integrovat společnost ATJ special,“ řekl Radek Kundrata, ředitel společnosti HUTIRA BRNO.

Na tuzemském trhu působí HUTIRA od roku 1990. Společnost se zabývá dodávkou a výrobou zařízení pro plynárenství, vodárenství a energetiku. Provádí také revize a zkoušky plynových zařízení. V oblasti vodárenství nabízí malé vodoměrné šachty a úpravny vody HUTIRA CCW. Na českém trhu zastupuje nadnárodní společnost EMERSON, která je výrobcem regulační techniky FISHER, FRANCEL a TARTARINI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × 3 =