Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

Dává smysl vyrábět čistírny, co šetří peníze a dlouho vydrží

Datum: 11.11.2019

20181011115004

Uznání od našich nadšených klientů vydá za stohy popsaných stránek. A nezáleží na tom, jak jsou naše slova a argumenty přesvědčivé. Jsme velmi rádi, že se spousta zákazníků Hellstein vždy podělí s ostatními o své dojmy a zkušenosti. Možná vám to bude znít jako klišé, ale pokud vás někdy někdo pochválil za dobře odvedenou práci, víte, jaký je to nádherný pocit. Vždycky si pak říkáme, že naše snažení má smysl. V Hellstein se snažíme vyrábět kvalitní produkty v oblasti čištění odpadních vod a pro vás tak dělat maximum. A to, že se to vyplatí, svědčí vaše reakce.

Všude tam, kde je možné zaslat recenzi na naše produkty nebo služby, jsme narazili na stručné i detailnější zkušenosti. Mezi těmi kratšími například Jiří Nevřela napsal: „Maximální spokojenost, profesionální jednání majitele.“

„S jednáním firmy jsme byli velice spokojeni. Jejich ČOV máme zatím nainstalovanou a připravenou k používání, ale věřím, že její chod bude bezproblémový, jako jednání se zástupci firmy,“ doporučuje paní Dita Pučková.

Zdeněk Jedlička vedle toho uvedl: „Děkuji za vaši spolupráci a dobře odvedenou práci. Kéž by bylo na trhu víc takových kvalitních firem jako je ta vaše. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho štěstí a úspěchu ve vašem podnikání.“

Karel Sehnal vyhodnotil nákup mnohem podrobněji. Svůj dům staví svépomocí a jednotlivé dodavatele si najímá na základě dřívějších zkušeností nebo doporučení. Stejně tak postupoval při výběru čistírny odpadních vod od Hellstein, kdy si prostudoval, jak naše čistírna funguje, ale i jednotlivé reference. „Musím říci, že svého rozhodnutí nelituji. Setkal jsem se s profesionálním a vstřícným přístupem…. S takovým pracovním nasazením a kreativním řešením problémů, které byly spojené s umístěním ČOV (hloubka nátoku a stísněný prostor pro umístění ČOV) jsem se během výstavby ještě nesetkal. Vaším prostřednictvím bych chtěl chlapům poděkovat a pokud bude ČOV pracovat stejně dobře jako Vaši zaměstnanci, tak v mé osobě budete mít dalšího spokojeného zákazníka,“ řekl Karel Sehnal.

Funkční a šetřivá

O čem je vlastně řeč? Jde o vysoce účinné ekologické čistička odpadních vod pro domácnosti STMH. „Hlavní předností je třístupňové čištění, které umožňuje zařízení běžet na plné obrátky, aniž by ho musel majitel často vyvážet. Dokonce nepotřebuje pravidelný přísun odpadních vod. Umí si totiž odebrat takové množství vody, aby mohla pracovat stabilně a prakticky bez zápachu a hluku,“ vysvětluje Rostislav Hellstein.

Technologie dokáže pracovat bez vývozu tři až deset let podle objemu vyprodukovaných odpadních vod. Podle toho si lze velmi snadno spočítat kolik na ročních nákladech ušetří čtyřčlenná rodina s produkcí 150 kubíků odpadních vod a průměrné ceně 300 korun za vývoz. Ano, je to až 45 tisíc korun za rok. Kromě toho se přečištěná voda dá využít na zalévání, jednoduše vypustit do řeky nebo vsáknout do půdy.

Cesta k čističce vede přes eshop nebo obchodníka

Podívejte se na náš eshop nebo zkontaktujte naše kolegy, kteří podle vašich představ a potřeb navrhnou optimální řešení přímo pro vás, které zahrnuje výrobu, dodávku, výkopové práce, montáž a zaškolení a spuštění přímo na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedna × 2 =