Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

Den s Cyklostezkou Bečva v sobotu 25. května

Datum: 24.05.2024

Cyklostezka-Becva

Pro všechny příznivce cyklistiky je připravena společná vyjížďka z Přerova proti proudu řeky Bečvy. „Akce s názvem Den s Cyklostezkou Bečva je naplánována na sobotu 25. května. Cyklisté na startu – u lávky u tenisových kurtů – jako každý rok obdrží malý dárek a v 9 hodin společně vyrazí na cestu. Po pohodových 24 kilometrech dorazí do cíle, kterým je letos areál občerstvení Stodola u Bečvy v obci Rybáře v části města Hranice,“ přiblížila za město Přerov událost Pavla Roubalíková.

V areálu občerstvení bude od 10 do 17 hodin připraven celodenní zajímavý program – workshop o správné údržbě kola, informace o bezpečné jízdě na kole a první pomoci, možnost vyzkoušení elektrokol nebo dílničky pro děti. Nebude chybět tombola a občerstvení.

Cyklostezka je dálková cyklistická trasa podél řek Bečva, Rožnovská Bečva a Vsetínská Bečva na Vsetínsku a Přerovsku. Geograficky vede přes Javorníky, Rožnovskou brázdu, Vsetínské vrchy, Hostýnské vrchy, Podbeskydskou pahorkatinu, Bečevskou bránu a Hornomoravský úval a částečně také přes regiony Valašsko a Haná na Moravě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sedm − 2 =