Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

Investice v Aquaparku Vyškov

Datum: 28.02.2022

virivka-630x350

Na novou vířivku pro deset osob se mohou těšit návštěvníci Aquaparku Vyškov. Ta nahradila původní vanu, jejíž stav byl už nevyhovující. Informoval o tom Deník.

„Při takzvané osmóze se objevovalo uštipování malých kousků laminátu, a vznikala tak nebezpečná ostrá místa. To kladlo zvýšené nároky jak na dohled, tak i na následné servisní opravy. Dalšími problémy byly popraskané rozvody a protékající filtrační okruh, původní vana byla v provozu od roku 2001,“ vysvětlil ředitel Správy majetku města Vyškova Jaroslav Hastík.

Umístění vířivky podle něj vyžadovalo pečlivou přípravu. „Podlaha musela být staticky zajištěná i zespodu nad strojovnou, a to ocelovými podpěrami. Také jsme museli nechat upravit strop nad vanou tak, abychom dodrželi všechny bezpečnostní předpisy,“ řekl Hastík. Zároveň upozornil na komplikace spojené s pandemií, kdy na trhu chyběl speciální materiál na odlévání těla vany.

„Teplo má uklidňující, chlad zase stimulující a povzbuzující účinek a zvyšuje vnitřní aktivitu v těle. Procedura stejně jako jiné investice z posledních let opět zkvalitní nabídku služeb našeho aquaparku,“ dodal místostarosta Vyškova Roman Celý s tím, že investice vyšla na necelých dva a půl milionu korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

pět + šestnáct =