Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

Jachtařský tým společnosti Pumpa zvítězil v závodě Pumps Adriatic Tour

Datum: 30.10.2020

Pumps Adriatic Tour

Již několik let společnost Pumpa zve své zaměstnance a obchodní partnery na jachtařské závody spolupořádané s brněnskou agenturou Marais. Letošní rok nebyl výjimkou a v termínu 3. – 8. října se náš tým zúčastnil závodu PUMPS ADRIATIC TOUR, kde se mu v konkurenci dalších šesti posádek podařilo zvítězit.

V letošním roce organizátoři zvolili jiný koncept. „Zatímco již tradiční a úspěšný závod Pumps Adriatic Challenge jsme vzhledem k aktuální pandemii byli nuceni přesunout na rok 2021, představa jachtařské sezóny bez regaty, bez setkání s účastníky a jednoduše bez moře, nás nenechávala spát. Proto PUMPS ADRIATIC TOUR – domáčtější charakter akce, pouze navigační rozjížďky a putování po ostrovech, “ říká Ondřej Labuda, organizátor z agentury Marais.

Na celkem 50 závodníků rozdělených do 7 jachtařských týmů letos čekalo u chorvatského přístavního městečka Biograd na Moru opravdu pestré počasí – od klidného bezvětří až po silný vítr dosahující chvílemi i 20 uzlů. V průběhu PUMPS ADRIATIC TOUR absolvovaly závodní posádky dohromady sedm navigačních rozjížděk, během kterých se o umístění na stupních vítězů bojovalo až do posledních dvou rozjížděk závěrečného dne.

První místo se podařilo obsadit lodi Firebirds patřící naší společnosti, kterou vedl Pavel Sedlák – předseda představenstva a generální ředitel Pumpa,a.s. Na druhé příčce se umístila posádka lodě AD Group s kapitánem Ivo Kovalíkem a na třetím místě posádka lodě Červený Trpaslík společnosti Zaslat.cz vedená kapitánem Miroslavem Michalkem.

„První místo nás samozřejmě těší, ale o umístění na těchto závodech vyloženě nejde. Je to především skvělá příležitost se neformálně setkat s našimi klíčovými obchodními partnery. Účastníme se jachtařských závodů na Jaderském moři již třetím rokem a určitě v tom budeme pokračovat i nadále,“ říká Pavel Sedlák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

pět × 2 =