Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

Nové čerpadlo od sudu BlueLine pro pohodlné zalévání

Datum: 12.09.2020

Ponorné čerpadlo do sudu Blue Line

Neexistuje snad zahrádkář, který nepoužívá pro zálivku zahrady vodu zachycenou do sudu nebo jiného zásobníku. Pro pohodlné čerpání vody z těchto zdrojů jsou ideálním řešením ponorná čerpadla. Mezi nejdostupnější modely sudových čerpadel patří Blue Line PSDR250PS a PSDR550PS, které na trh nově uvedla společnost Pumpa – specialista na prodej, servis a montáž čerpadel, vodáren a další čerpací techniky.

Ideálním řešením pro zalévání zahrady pro chataře či zahrádkáře jsou lehká sudová čerpadla s jednoduchou obsluhou a možností pohodlného přenášení mezi několika vodními zdroji. Společnost Pumpa nyní přichází s nabídkou cenově zvýhodněných čerpadel Blue Line PSDR250PS a PSDR550PS určených k odčerpávání čisté nebo mírně znečištěné drenážní vody ze sudů či nádrží a následnému zavlažování.

Ponorná čerpadla Blue Line nabízejí průtok 2,5 m3 respektive 5 m3 za hodinu a výkon 250 – 550 W, jsou tedy ideální pro menší závlahy. Čerpadla jsou díky plastovým segmentům lehká (váha 5 a 6 kg), takže umožňují snadnou manipulaci a přenositelnost. Pokud potřebujete zalévat postupně z několika zdrojů, jednoduše zaháknete čerpadlo na sud, napojíte hadici a zaléváte. Nebo jen otočíte kohoutkem a klasicky naplníte konev bez nutnosti nabírání vody do konve přímo ze sudu. Výhodou je, že čerpadlo zvládne odčerpat vodu až 28 mm ze dna.

Čerpadla jsou rovněž vybavena plovákovým spínačem, který zajišťuje automatický provoz – jakmile voda klesne pod nastavenou úroveň, čerpadlo se vypne, aby „nešlo na sucho“. Výtlačná výška čerpadel činí 9 a 20 metrů a čerpadla se dodávají s kabelem o délce 10 metrů.

Cena ponorných čerpadel Blue Line PSDR250PS a PSDR550PS je od 1634 Kč vč. DPH a zakoupit je můžete pohodlně v e-shopu na stránkách www.pumpa.cz nebo na prodejnách Pumpa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × tři =