Plujte s námi na vlně informací v moři novinek s kapkou relaxu…

Hellstein slavil Světový den vody a otevřel dveře veřejnosti

Datum: 24.04.2019

Hellstein-den_vody Hellstein-Den_vody2

22. března si celá planeta připomněla Světový den vody. Naše firma Hellstein jako přední výrobce ekologických čistíren pro domácnosti i průmyslové závody nemohla u oslav chybět. Proto jsme otevřeli centrum v Šenově a přivítali návštěvníky ze všech koutů republiky, aby se mohli seznámit s unikátní technologií, která navrací vodě život, a strávili s námi příjemný páteční den.

Do Šenova za námi přijelo několik stovek návštěvníků. Zájemcům jsme představili novinky a ukázali, jak čistírna STMH funguje v praxi. Všichni tak měli šanci přesvědčit se o účinnosti zařízení na vlastní oči. Na návštěvníky také čekala ukázka intenzivního chovu pstruhů, který využívá čistící technologii od Hellstein, a také moderních elektromobilů značky Renault.

„Byli jsme moc rádi, že jsme se mohli se všemi osobně pozdravit a popovídat. Velmi příjemně nás překvapil zájem a nadšení o čistící technologie, čemuž odpovídal velký počet promyšlených dotazů, na které jsme byli připraveni,” shrnuje Rostislav Hellstein ml. Už dnes počítáme, že s vámi Světový den vody opět oslavíme. Těšíme se na vás a při dalším dni otevřených dveří v roce 2020 na viděnou!

Využijte příležitosti a staňte se partnerem Hellstein ve vašem kraji Kopřivnická firma Hellstein vyrábí a dodává účinnou čistírnu odpadních vod pro domácnosti i průmyslové podniky více jak dvacet let. Ekologická technologie si našla spokojené zákazníky u nás i za hranicemi takřka po celém světě. Zájem o kvalitní čištění nadále roste. V Hellstein uznali, že je na čase porozhlédnout se po nadšencích, kteří chtějí rozšířit svou nabídku produktů v oblasti čištění odpadních vod o moderní technologie pro české zákazníky.

Jednoduchý a důmyslný systém, jediný na českém trhu Domácí čistírny STMH pracují na principu třístupňového čištění, které spočívá v postupné recyklaci vody ve třech fázích odlišnými způsoby. Voda se nejdříve nashromáždí v jímce, kde se usadí nerozložitelný materiál a vypaří se běžné čisticí prostředky. V další nádrži přijdou na řadu mikroorganismy, které vodu zbaví nečistot. Zařízení běží celoročně na plný výkon bez potřeby vývozu a ušetří tak majitelům desítky tisíc korun.

„Předřazenou nádrž stačí vyvézt zhruba jednou za 1 až 10 let, zatímco septik jednou za měsíc. Vývoz kubíku dnes stojí v průměru 300 korun. Rodina s produkcí 150 kubíků tak za rok ušetří až 45 tisíc korun a to je opravdu velký rozdíl,” popisuje přednosti čističky Rostislav Hellstein z dodavatelské firmy.

Podobně pracuje čistírna STM pro průmyslové závody, akorát skutečně ve velkém. Dokáže snížit znečištění odpovídající třítisícové vesnici se zanedbatelnou spotřebou elektrické energie. Čistírny pro domácnost i průmyslové závody navržené na míru mají ovšem společné ještě jedno. Tím je maximální kvalita recyklované vody, kterou je možné vrátit zpátky přírodě, kam patří.

Noví zákazníci, nové příležitosti Rostoucí poptávka ze stran domácností i podniků zavdala příčinu pro zvětšení sítě partnerů. Firma Hellstein tak hledá nové partnery mezi prodejci, projektanty, stavebními firmami, distributory stavebních materiálů nebo další obchodníky, kteří mají zájem rozšířit svůj sortiment produktů a služeb v krajích napříč Českou republikou. Stačí udělat jeden malý krok a pro více podrobností buď zavolat na telefonní číslo +420 606 709 804, nebo napsat zprávu na dec@hellstein.cz.

„Novým partnerům nabízíme silné zázemí předního výrobce. Podle šíře spolupráce poskytujeme provizi ve výši až 10 % z maloobchodní ceny. Věřím, že naše nabídka přiláká všechny nadšence do ekologických čistících technologií a třeba navážeme spolupráci právě s Vámi,“ dodává Rostislav Hellstein.

Obchodní zastoupení není pouze o samotném prodeji. Jde naopak o skutečné partnerství, které funguje na mnohem užší bázi. Zástupci firmy Hellstein jsou připraveni kdykoliv pomoci. Ze všeho nejdříve svým partnerům předají databázi vážných zájemců o čistírnu v daném kraji a zabezpečí komplexní marketingovou podporu místního zastoupení.

S tím souvisí také maximální technická a zákaznická podpora a konzultace k návrhu řešení konkrétního případu. Samozřejmostí je důkladné představení technologií, zaškolení a pravidelné vzdělávání. Dále pak zajištění projekčních podkladů včetně zpráv, výkresů, šablon ve formátu DWG a vypracování jednotlivých návrhů s konkrétními výpočty.

K dispozici jsou i letáky, prospekty a další propagační materiály.  Český výrobek slaví úspěchy i na mezinárodním poli Česká rodinná firma Hellstein je už od konce devadesátých let součástí německé skupiny Stähler Group, která se zabývá vývojem, výrobou a montáží čistících technologií a intenzivním chovem ryb.

Díky kvalitnímu produktu a špičkovým službám našla spoustu spokojených zákazníků. Jen v České republice má za sebou několik stovek úspěšných projektů a více než tisíc zařízení dodala do zemí Evropy, Asie i amerického kontinentu.

Kontaktujte zástupce na +420 606 709 804 nebo nám napište na dec@hellstein.cz a staňte se součástí mezinárodní sítě i Vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sedmnáct − 8 =